Krajoznawcze - Kraków

180.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
W korespondencji data: "30/8 95". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
181.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Druck v. Regel & Krug, Leipzig-R. Na stemplu pocztowym data: "15. 7. 96". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Zabrudzenia krawędzi, szczególnie prawej, miejscowe zaplamienia na licu, mimo to stan dobry.
182.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Druck v. Regel & Krug, Leipzig-R. Na stemplu pocztowym data: "10. 8. 97". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienie na odwrocie, poza tym stan dobry.
183.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Na stemplu pocztowym data: "15. 9. 97". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
184.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Wydawn. sal. mal. polsk. Kraków. W korespondencji data: "17/IV 98". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienia na licu i odwrocie, poza tym stan dobry.
185.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Wydawn. sal. mal. polsk. Kraków. Na stemplu pocztowym data: "27 Sep 98". Pocztówka z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
186.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
No 1055. Winkler & Voigt Leipzig. W korespondencji data: "I.XI 98". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienie na odwrocie, poza tym stan dobry.
187.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Nakład Henryka Frista w. Krakowie. Na stemplu pocztowym data: "3. 11 98". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Miejscowe zaplamienia na licu i odwrocie, poza tym stan dobry.
188.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Nakład Henryka Frista w. Krakowie. Na stemplu pocztowym data: "1. 7. 99". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
189.
[KRAKÓW]. I. Slovanska Vystava Dopisnic v Krakove. - I. Słowiańska Wystwa Kart Poczt. Ilustrowanych w Krakowie. 1899.
Pocztówka informująca o krakowskiej wystawie widokówek. Bez korespondencji. Miejscowe zaplamienia, stan ogólny dobry.
190.
[KRAKÓW]. Zamek Królewski w Krakowie.
Edgar Schmidt, Dresden - Budapest. 1899. Pocztówka z długą linią adresową. Na stronie widokowej nadruki tytułowe także po francusku i niemiecku. Z korespondencją i znaczkiem. Nieznaczne załamanie górnego narożnika.
191.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Na stemplu pocztowym data: "99- Feb. 11". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
192.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Na stemplu pocztowym data: "99 Apr. 15". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Na odwrocie piecz.: "Ignatz Metzner Krakau". Miejscowe zaplamienie na licu, poza tym stan dobry.
193.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
W korespondencji data: "21/5 1899". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
194.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Druck v. Regel & Krug, Leipzig-R. Na stemplu pocztowym data: "10 6 99". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
195.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Wydawn. sal. mal. polsk. Kraków. Na stemplu pocztowym data: "7 VIII 99". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienia na odwrocie, poza tym stan dobry.
196.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
1402. W korespondencji data: "3/9 899?". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
197.
[KRAKÓW]. "Vonder Delikatessen-Handlung zur 'Palme' A. Hawelka in Krakau.".
Delikatessen-Handlung zur Palme Anton Hawelka in Krakau. Na stemplu pocztowym data: "2 10 99". Pocztówka z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
198.
[KRAKÓW]. Z handlu pod "Palmą" A. Hawełka w Krakowie.
Handel Delikatesów A. Hawełka w Krakowie. Ces. i król. dostawca dworu austr.-węg. i król. dostawca dworu greckiego. W korespondencji data: "26/5 08". Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
199.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Wydawn. Sal. mal. polsk. Kraków. W korespondencji data: "3/12 99". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Kompozycja z widokiem na gmach teatru im. J. Słowackiego w górnym fragmencie i "Krakowiaka na koniu" według Juliusza Kossaka w dolnym. Niewielkie zaplamienia na licu i odwrocie, poza tym stan dobry.
200.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
W korespondencji data: "2 Juli 95". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją, znaczek usunięty. Kompozycja z widokiem na gmach teatru im. J. Słowackiego w górnym fragmencie i "Krakowiaka na koniu" według Juliusza Kossaka w dolnym. Niewielkie otarcia, poza tym stan dobry.
201.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Brak danych wydawniczych. Nie po 1905. Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Bez korespondencji. Stan bardzo dobry.
202.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Ottmar Zieher, München. Nie po 1905. Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Bez korespondencji. Stan bardzo dobry.
203.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
W korespondencji data: "17 - 2 1900". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienia na odwrocie, poza tym stan bardzo dobry.
204.
[KRAKÓW]. k. u. k. Jnfanterie-Kadettenschule in Łóbzów.
Lit. M. Salba w Krakowie. Na stemplu pocztowym data: "12 9 00". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową z widokiem na Szkołę Kadetów Piechoty w Łobzowie i kopiec Kościuszki. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienie na odwrocie, poza tym stan bardzo dobry.
205.
[KRAKÓW]. Gruss vom Dragoner - Regiment Nr. 3 aus Rakowice.
Verlag von E. Kleinberger, Fotograf, Rakowice. Na stemplu pocztowym data: "9. 11. 00". Pocztówka z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienia na odwrocie, poza tym stan bardzo dobry.
206.
[KRAKÓW]. Kraków-Krakau [Rakowice] / C.i.K. Koszary arcyksięcia Rudolfa / K. u k. Kronprinz Rudolf-Kaserne.
J. K. Kr. [= J. Klein Kraków]. W korespondencji data: "20.XI 1916". Z korespondencją i dwoma znaczkami. Niewielkie zaplamienia na licu, poza tym stan bardzo dobry.
207.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
W korespondencji data: "8. 1. 1901". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
208.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Na stemplu pocztowym data: "12 1. 1901". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
209.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
C.J 532. Na stemplu pocztowym data: "19. 5. 01". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
210.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
No 2009. Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Bez korespondencji. Narożniki lekko otarte, poza tym stan dobry.
211.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
No 2013. W korespondencji data: "22/9 1901". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
212.
[KRAKÓW]. Ogólny widok Krakowa z Krzemionek. Totalansicht von Krakau. Vue générale de Cracovie.
54658 Wydawn. sal. mal. polsk Kraków 1902. Panoramiczna pocztówka składana, form. 8,9x41,2 cm. Bez korespondencji. Niewielkie ślady przetarć na zgięciach, drobne zaplamienia na odwrocie, poza tym stan dobry.
213.
[KRAKÓW]. Dom Hr. Pusłowskich w Krakowie.
W korespondencji data: "4. 1. 1902". Pocztówka z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
214.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
No 777. W korespondencji data: "31/8. 1902". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienia na licu i odwrocie, poza tym stan dobry.
215.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie z] Krakowa. Krakau.
Verlag v. Aug. Leonhardi, Bodenbach a/E. Lith. u. Druck. von Kutzner & Berger, Berlin N. W korespondencji data: "25/X 1902". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Na odwrocie piecz. Stan bardzo dobry.
216.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Nie po 1905. Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Na odwrocie piecz. Stan bardzo dobry.
217.
[KRAKÓW]. Kraków. Dom handlowy Ign. Rajal i Syn / Waarenhaus Krakau.
Lit. M. Salba w Krakowie. Na stemplu pocztowym data: "24 4 03". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową z widokiem na zabytkową kamienicę na rogu ulic św. Anny i Wiślnej. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienie na odwrocie, poza tym stan bardzo dobry.
218.
[KRAKÓW]. Kraków - Krakau. Gimnazium Św. Anny.
Bez danych wydawniczych. Nie po 1905. Pocztówka z długą linią adresową. Bez korespondencji. Niewielkie załamanie narożnika, poza tym stan dobry.
219.
[KRAKÓW]. [Pozdrowienie] z Krakowa.
Wydawn. sal. mal. polsk. Kraków. Nie po 1905. Pocztówka z długą linią adresową. Bez korespondencją i znaczkiem. Kompozycja złożona z widoków: Kościoła S. Piotra, Dominikanów i Zamku na Wawelu. Stan dobry.
220.
[KRAKÓW]. Pawilon w Parku krakowskim.
Według zdjęć fotograficznych St. Stadlera. W korespondencji data: "25/2 04". Pocztówka z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Miejscowe zaplamienia na licu i odwrocie, poza tym stan dobry.
221.
[KRAKÓW]. Kraków. Dworzec kolejowy.
4502. - Lederer & Popper, Praga. - 1904. W korespondencji data: "12/9 1904". Pocztówka litograficzna z długą linią adresową. Z korespondencją i dwoma znaczkami. Stan bardzo dobry.
222.
[KRAKÓW]. Kraków. Park Jordana.
4516. - Lederer & Popper, Praga. - 1904. W korespondencji data: "2. 1. 1904". Pocztówka z długą linią adresową. Z korespondencją. Stan bardzo dobry.
223.
[KRAKÓW]. Kopiec Tadeusza Kościuszki pod Krakowem 1902 r. Dochód na budowę pomnika Tadeusza Kościuszki w Krakowie.
Brak danych wydawniczych. Nie po 1905. Pocztówka z długą linią adresową. Bez korespondencji. Stan dobry.
224.
[KRAKÓW]. Kraków-Krakau. Ulica Floryańska / Floriansgasse.
L. & P. [= Lederer & Popper] 559. Ręcznie kolorowane. Nie po 1905. Pocztówka z długą linią adresową. Bez korespondencji. Stan bardzo dobry. Rzadkie.
225.
[KRAKÓW]. Kraków-Krakau. Park Krakowski. - Krakauer Park.
4519. - L. & P. [= Lederer & Popper]. W korespondencji data: "24. 10. 1906". Pocztówka z długą linią adresową. Z korespondencją i znaczkiem. Zaplamienia na odwrocie, poza tym stan  dobry.
226.
[KRAKÓW]. Kraków / Krakau.
Wydawn. sal. mal. polsk Kraków [190-?]. Litograficzna pocztówka składana, form. 18,3x14,3 cm. Bez korespondencji. Przetarta na zgięciu. Krawędzie nieco zabrudzone, mimo to stan ogólny dobry.
227.
[KRAKÓW]. Kraków. Głowny Rynek z kościołem N. Panny Maryi.
Photobrom. 1906. Z korespondencją i znaczkiem. Załamanie górnego narożnika, zażółcenia widoczne na stronie widokowej.
228.
[KRAKÓW]. Kraków. Rynek Kleparski.
Wydawn. sal. mal. polsk. Kraków 1906. W korespondencji data: "24./V 06". Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
229.
[KRAKÓW]. Kraków.
Wydawn. sal. mal. polsk. Kraków. 1906. W korespondencji data: "22. 2. 06". Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
230.
[KRAKÓW]. Park Krakowski w Krakowie. Krakauer Park in Krakau.
Wydawn. sal. mal. polsk. 1907. Z korespondencją i dwoma znaczkami. Drobne zaplamienie na stronie widokowej.
231.
[KRAKÓW]. Pozdrowienie z Krakowa. Plantacie.
Wydaw[c]a J. Klein. Kraków. 1907. Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienia na odwrocie, poza tym stan dobry.
232.
[KRAKÓW]. Kraków [widok z okien pociągu].
Wydaw[c]a J. Klein. Kraków. 1907. W korespondencji data: "25.10. 07". Z korespondencją, znaczek usunięty. Niewielkie zaplamienia na odwrocie, poza tym stan dobry.
233.
[KRAKÓW]. Kraków. Ul. Bracka.
959. Polonia Kraków. W korespondencji data: "8/12 1908". Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
234.
[KRAKÓW]. Kraków. Most zwierzyniecki.
951. Polonia Kraków. [1905-1926]. Bez korespondencji. Stan dobry.
235.
[KRAKÓW[. Kraków. Wnętrze kościoła N. P. Maryi.
Wydawn. sal. mal. polsk. 1909. 40. 6148. Bez korespondencji i znaczka. Stan dobry.
236.
[KRAKÓW]. Pozdrowienie z Krakowa.
Wydawn. J. Klein, Kraków 1909. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
237.
[KRAKÓW]. Pozdrowienie z Krakowa. Pomnik Mickiewicza.
Wydawn. J. Klein, Kraków 1909. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
238.
KRAKÓW.
Wydawn. J. Klein, Kraków 1909. W korespondencji data: "9/6 1909". W centrum kompozycji umieszczony gmach krakowskiego Sokoła, z prawej strony sylwetka sokoła w mundurze i z chorągwią. Z korespondencją, znaczek usunięty. Miejscowe zaplamienia na odwrocie, krawędzie nieco otarte.
239.
[KRAKÓW]. Krakov, Obščij vid [cyrylicą] / Kraków, Widok ogólny.
Bez danych wydawniczych. Ca 1910? Bez korespondencji i znaczka. Stan dobry.
240.
[KRAKÓW]. Krakov, Vokzal [cyrylicą] / Kraków, Dworzec kolejowy.
Bez danych wydawniczych. Ca 1910? Bez korespondencji i znaczka. Stan dobry.
241.
[KRAKÓW]. Kraków. Skałka.
Wydawnictwo Salonu Malarzy Polskich w Krakowie. [Druk.] Akropol, Kraków. Pierwsza dekada XX w. Reprodukcja obrazu Stanisława Tondosa. Przy kompozycji z prawej nadruk: "St. Tondos pinx.". Na odwrocie nadruk "T/10". Bez korespondencji. Drobne zaplamienia na odwrocie.
242.
[KRAKÓW]. V. Zlot Sokolstwa Polskiego 1410 1910.
Nakładem Związku polskich gimnast. towarzystw sokolich. Z I. Związkowej Drukarni we Lwowie. W korespondencji data: "22/5/ 1910". Sygn. w dolnej części kompozycji J. B. [= Jan Bukowski]. Z korespondencją i znaczkiem. Miejscowe zaplamienia na licu i odwrocie, mimo to stan ogólny dobry.
243.
[KRAKÓW]. Pozdrowienie z Krakowa. Rondel i Brama Floryańska.
J. K. Kraków. [= J. Klein, Kraków] 1911. Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
244.
[KRAKÓW]. Podgórze. - Willa "Julia".
Nakład W. Poturalskiego w Podgórzu. W korespondencji data: "38/VII 1911". Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienia na licu i odwrocie, poza tym stan dobry.
245.
[KRAKÓW]. Kraków. Rynek Główny.
Nakład wydawnictwa "Wisła" w Krakowie. W korespondencji data: "23/8 1911". Z korespondencją i znaczkiem. Niewielkie zaplamienia na odwrocie, stan dobry.
246.
[KRAKÓW]. Pozdrowienie z Krakowa. Gruss aus Krakau. Rynek / Ringplatz.
Wydawnictwo Adolfa Duckera, Kraków 1912. Z korespondencją i znaczkiem. Stan bardzo dobry.
247.
[KRAKÓW]. Kieszonkowy plan Wielkiego Krakowa opracował MaRob [?] nauczyciel wydziałowy.
Nakładem Adolfa Lilienthala i Spółki w Krakowie, Starowiślna l. 32. Autor tego planu Mojż.Jakób, zastrzega sobie wszelkie prawa własności. Lit. W. Krzepowski, Kraków. Na odwrocie podpis i data: "17./VIII 12". Z korespondencją i znaczkiem. Stan dobry.
248.
[KRAKÓW]. Pozdrowienie z Krakowa. Ulica Floryańska.
J. K. Kraków [= J. Klein, Kraków] 1915. Bez korespondencji. Stan bardzo dobry.
249.
[KRAKÓW]. Pozdrowienie z Krakowa. Wawel.
J. K. Kraków [= J. Klein, Kraków] 1915. Bez korespondencji. Stan bardzo dobry.
250.
[KRAKÓW]. Škola w Piaskách wielkých [w Podgórzu].
Nakł. K. Lukasa w Piaskach Wielkich. W korespondencji data: "1/11. 17". Widok na budynek Szkoły Ludowej. Z korespondencją. Stan dobry.
251.
[KRAKÓW]. Kraków III. Most na Wiśle - Krakau III. Weichselbrücke.
Wydawnictwo Sztuka, Kraków. Deposé 1918. No. 17. Bez korespondencji i znaczka. Przebarwienia narożników na odwrocie, tamże drobne zaplamienia.
252.
[KRAKÓW]. Kraków dz. XXII. Kościółek Św. Benedykta na Krzemionkach.
Nakłądem St. Janicki, Kraków XXII. [Druk.] Polonia, Kraków. Nie po 1920. Bez korespondencji i znaczka. Stan dobry.
253.
[KRAKÓW]. Wawel. Projekt "budownictwa" miejskiego. Z wnętrza Cukierni J. Michalika, "Zielony Balonik", Kraków, Floryańska 45.
Nakładem J. Czerneckiego, Wieliczka. [Druk.] Anczyc. [Lata 20. XX w.?]. Na odwrocie tekst piosenki "Z secesyjnych ramek secesyjny zamek [...]" i numer 746. Bez korespondencji. Niewielkie otarcia.
254.
[KRAKÓW]. Wawel. Projekt "japoński" Manghi. Z wnętrza Cukierni J. Michalika, "Zielony Balonik", Kraków, Floryańska 45.
Nakładem J. Czerneckiego, Wieliczka. [Druk.] Anczyc. [Lata 20. XX w.?]. Na odwrocie numer 748. Bez korespondencji. Niewielkie otarcia.
255.
[KRAKÓW]. Wawel. Projekt "socyalistyczny". Z wnętrza Cukierni J. Michalika, "Zielony Balonik", Kraków, Floryańska 45.
Nakładem J. Czerneckiego, Wieliczka. [Druk.] Anczyc. [Lata 20. XX w.?]. Na odwrocie tekst piosenki "Porządek stary już się wali [...]" i numer 749. Bez korespondencji. Niewielkie otarcia.
256.
[KRAKÓW]. Wawel. Projekt "zakopiański". Z wnętrza Cukierni J. Michalika, "Zielony Balonik", Kraków, Floryańska 45.
Nakładem J. Czerneckiego, Wieliczka. [Druk.] Anczyc. [Lata 20. XX w.?]. Na odwrocie tekst piosenki "Hej! nasz baca, baca nasz [...]" i numer 747. Bez korespondencji. Niewielkie otarcia, drobne zaplamienie na odwrocie.
257.
[KRAKÓW]. Projekt kościoła parafialnego pod wezwaniem Matki Boskiej Dobrej Rady w Prokocimiu. Proj. arch. Z. Gawlik.
50 gr. Ofiara na budowę kościoła Matki Boskiej Dobrej Rady w Prokocimiu. Nie przed 1929, nie po 1938. W prawym dolnym narożniki kompozycji sygn. autora projektu: "arch. Gawlik Zygmunt 1929". Bez korespondencji. Na odwrocie piecz. Stan dobry.
258.
[KRAKÓW]. Gabinet dyrekcyjny Kasy Oszczędności Miasta Krakowa.
Bez danych wydawniczych. Na stronie widokowej nadruk "Fot. St. Mucha". Ca 1930. Gabinet w budynku Kasy Oszczędności przy ul. Szpitalnej 15 w Krakowie. Bez korespondencji i znaczka. Stan dobry.
259.
[KRAKÓW]. Klasztor PP. Norbertanek na Zwierzyńcu w Krakowie. Rok założenia 1162.
Druk offset. Lit. A. Pruszyński, Kraków. Lata 30. XX w.?. Bez korespondencji. Stan dobry.
260.
[KRAKÓW]. Swoszowice - Restauracya.
2639 Wydaw. M. Steinhaus Swoszowice. Lata 30. XX w.? Bez korespondencji. Drobne zaplamienia na odwrocie, stan dobry.
261.
[KRAKÓW]. Szkoła Żeńska im. U. Kochanowskiej i Męska im. J. Długosza w Podgórzu.
Czysty dochód przeznaczony na kaplicę szkolną. Nie przed 1904, nie po 1915. Bez korespondencji. Niewielkie zaplamienia na odwrocie, poza tym stan bardzo dobry.
262.
[KRAKÓW]. Plan Krakowa.
Wydawnictwo Salonu Malarzy Polskich w Krakowie. Nie po 1933. Pocztówka składana, form. 14,2x17,6 cm. Bez korespondencji. Ślady przetarcia na zgięciu, poza tym stan dobry.
263.
[KRAKÓW]. [Kaplica w szpitalu w Kobierzynie].
Dochód na fundusz rekonwalescentów. Serja A. 2 Kaplica. Nakład drugi 100 sztuk. W korespondencji data: "30. VII 935". Widok na kaplicę w Zakład dla Umysłowo i Nerwowo Chorych w podkrakowskim Kobierzynie. Z korespondencją, znaczek usunięty. Dwa narożniki nieco zagięte, zaplamienia na licu i odwrocie.
264.
[KRAKÓW]. Kościół parafialny Kraków-Dębniki (7 XII 1936 r.).
Brak danych wydawniczych. Bez korespondencji. Stan dobry.
265.
[KRAKÓW]. [Kraków - Barbakan].
W lewym dolnym narożniku lica nadruk firmowy: "Produkcja Filmowa Braci Karaś Kraków". Bez korespondencji i znaczka. Stan dobry.
266.
[KRAKÓW]. [Kraków - Barbakan nocą].
W lewym dolnym narożniku lica nadruk firmowy: "Produkcja Filmowa Braci Karaś Kraków". Bez korespondencji i znaczka. Stan dobry.
267.
[KRAKÓW]. [Kraków - Sukiennice nocą].
W lewym dolnym narożniku lica nadruk firmowy: "Produkcja Filmowa Braci Karaś Kraków". Bez korespondencji i znaczka. Stan dobry.